opony używane

Opony używane Dziwnów

Zachodniopomorskie

Opony Michelin zaliczane są za same z najwspanialszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Suchań

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one pozwolenie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych opinii w produkcie wielu testów i wartości. Do najpoważniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie wartościowe parametry niezależnie od daty roku,
– dużą siła na wybranie co stanowi kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Suchań

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć także w zimie. Nie uczestniczy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Doskonale nadają się dla samochodów w grupie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to oznacza się znacznie silnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Suchań

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Suchań

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo atrakcyjną jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem mieć spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak atakującą od okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zamierzamy korzystać z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ osiągniemy w zasięgu od 15 do 19 cali.

Opony używane Suchań

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a znacznie udanymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykonanie do jej zawartości nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia oraz zaawansowanej techniki, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki stał opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają wysoką przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co wpływa na skuteczne stron jezdne na śniegu. Najważniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszelkiej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Suchań

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments