Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Szczecinek

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych pragnień i preferencji. O ile prezent dla ukochanego daje się nie tak trudny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najistotniejsze kłopoty budzi pytanie, jakie prezenty dla ludzi spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Trzcińsko-Zdrój

1. Zabawne

Wśród prezentów dla ludzi z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do robienia waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z miejscem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, funkcjonalnym i określonym w duzi z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać jeden z polecanych. Oczywiście potrafią żyć ostatnie wpisy w stylu: „Jestem najogromniejszy na świecie” albo „Gdy więc czytasz, dlaczego nie pójdziemy na kawę?” ( ta trochę dla brata lub kumpla). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub uważamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z okolicy, którą ceni, czy obrazek wiążący się do jego zainteresowanie, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Prawie zawsze dobrym poglądem na upominki dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w budynku tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na dowód w rodzaju kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu szefów kuchni, natomiast w nowoczesnych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który pomoże im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być ostrożnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty także drugie dziedzinie garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla ludzi to również mapy – na model do zawieszenia na przeszkodzie, zarówno te nowoczesne, kiedy i stylizowane na stare. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie zatem mogło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że potrzebujesz ją sprawić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z drugiego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i poszukujący jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Oferty jest dodatkowo wiele. Prezenty dla ludzi to lecz także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, by mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Dużo informacji
Więcej porady zlokalizujesz na części Co kupić mężczyźnie? na której wydobywają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments