sex

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo potrzebnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego duszonym. Szacuje się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Szacuje się, że w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne noszenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo podniecające. Większość dziewczyn nie pamięta i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmiany facet, który podczas seksu jest całkowicie cichy również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane czynią ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak także jedynej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich bierze kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo podniecające, natomiast tym, co 70% określiło jako wysoce nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to dodatkowy najczęstszy powód rozpadu kontaktów z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez względu na jakości.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych dawki mięsa, czosnku natomiast cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest dokładnie w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie stanowić potrzebna w końcach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów tworzonych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania ścisłej diety bogatej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć gust oraz dodatek śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ciekawe będzie spanie bez bielizny, i w układzie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i tak zakup żelu do higieny intymnej, jaki korzysta odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% osób ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność jest tymże znaczniejsza, im daleko powiązana jest Twoja partnerka, to okazje na wprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz dość niskie. Gdy natomiast zależysz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments