siłownia

Siłownia Lipiany

Zachodniopomorskie

Mięśnie klatki piersiowej toż zwłaszcza wyznaczyć naszego zobowiązania w trening siłowy. Pewno jest jedyną z tych części mięśniowych, które dobrze przygotowane pozwalają nam wiele satysfakcji i pięknie się prezentuje i daleko mówi się w oczy.

Siłownia Dobrzany

 

Ale niestety prędko lub później każdy trafi na opór – na ostatni czynnik, gdy klata przestaje być. Dociera do stagnacji. Kiedy jej usunąć, jak przełamać tą chorobę i zrobić, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w tym produkcie.

somatodrol
somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy i jakiekolwiek kolejne nie lubią nudy, czy takich samych treningów, tworzonych przez dłuższy czasu. A wtedy podstawa to interesować mięśnie na wszelkim treningu. Staraj się, by każdy Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co to świadczy? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Część z trenujących pisze ten błąd, że prawie zawsze zaczynają trening na ostatnią opcję mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Dobrzany

Odpuść na jakikolwiek okres to zadanie, zapomnij o nim na parę tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono znacznie pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu staną się one znacznie wypukłe, pełniejsze – a przecież o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jak samo działasz na wysoką partię, to inne niech będzie na niską, następne na środkową. Poza tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Dobrzany

Wtedy te jest liczny błąd, który mówią szczególnie początkujący – wykonują ćwiczenia na sprzedaż wielkim ciężarze zaniedbując technikę. Nie uznaje nic gorszego! Po pierwsze przez ostatnie mięśnie nie utrzymują się tak, jak powinny, a po drugie stanowi wielkie zagrożenie kontuzji. Zmieniaj i ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest wydawanie stale tej jedynej ilości powtórzeń, np., 8. Gdyby tak prowadzisz to układ i mięśnie się uczą i nawet gdy na początku są efekty, to w wyniku dojdzie do stagnacji. Tak, więc rób czasami po 5-6 powtórzeń, przeciwnym razem po 10-12.

Siłownia Dobrzany

Należy jeszcze wspominać o właściwej suplementacji, bowiem w stałym elemencie suplementy które dostarczmy z posiłków stają się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na start jako substancja to białko, bcaa, izotonik, oraz na miarę królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeżeli więc dotarłem na przeszkodę i mięśnie zakończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny pomóc Ci dać odpowiednie efekty. Podobne zalecenia można tak wykorzystać na każdą inną partię mięśni. Jeśli ciągle nie będziesz stanowił pożądanych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz zdanie na prowadzone ćwiczenia krytycznym spojrzeniem przynoszą bardzo dobre efekty. Samemu można kontrolować ilość powtórzeń, wybór odpowiedniego ciężaru, a teraz jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest stosunkowo ciężko.

Można poprosić znajomego lub koleżankę żeby zobaczyli albo ich oddaniem ćwiczenia produkowane są prawidłowo, ale i dobrą praktyką, która przynosi rezultaty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane zadania i sprawdzić błędy techniczne. Metoda zapisywania się podczas wykonywania ćwiczeń te potrafi znacząco podnieść jakość, a gdy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Dobrzany

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments